Systém paletových regálů BITO typu PRO s praktickým příslušenstvím zaručuje snadný přístup ke každé paletě, rychlé změny v uspořádání regálů i jejich doplnění.

Obvyklé je uložení 2 – 4 palet vedle sebe na délku, případně na šířku. Řešení paletových regálů slučuje cenovou dostupnost a flexibilitu, proto se stalo základním prvkem veškeré skladovací a kompletační techniky.

Systém paletových regálů PRO

Navzdory všem moderním technologiím, které se v oblasti skladování a kompletace uplatňují stále častěji, zůstává nejrozšířenějším pomocným prostředkem i nadále klasický paletový regál.

Tento systém zaručuje snadný přístup ke každé paletě. Uspořádání regálů je navíc možno jednoduše změnit či doplnit.

A protože se jedná o relativně malou investici a velmi flexibilní řešení, stal se z tohoto systému neodmyslitelný základní prvek veškeré skladovací a kompletační techniky.

Systém PRO paletový regál

Nejobvyklejším způsobem skladování je vícemístné ukládání, spočívající v uložení 2-4 palet vedle sebe. Pokud se skladují rezervní zásoby či celé palety, zaskladňuje se na délku. Při částečném odběru se s ohledem na lepší přístupnost upřednostňuje zpravidla zaskladňování palet na šířku.

Systém paletových regálů BITO lze doplnit praktickým příslušenstvím tak, aby bylo možnooptimálně skladovat všechny možné položky.