Rozšíření skladových kapacit ve společnosti Tivall

Společnost Tivall, jeden z předních producentů nutričně vyvážených vegetariánských potravin (masových náhražek) a potravin na zeleninové bázi, řešila otázku nedostatečné výrobní a skladové kapacity. 

Publikováno: 29. 3. 2019

Zvýšení kapacity a bezpečnosti skladu díky vysokotonážním konzolovým regálům

Společnost Steelcase Czech Republic s.r.o. je dceřinou společností světového lídra společnosti Steelcase Inc. v oblasti kancelářského nábytku, návrhu interiérů a prostorových řešení pro kanceláře, nemocnice a učebny. Jejich nábytek je inspirován inovativním výzkumem v oblasti pracovního prostoru. Z důvodu potřeby bezpečného a přehledného umístění dřevotřísek, byla nutná, ve skladu Steelcase, instalace nových regálů.

Publikováno: 3. 8. 2018

Unikátní řešení regálového systému pro KOBERCE BRENO

 Unikátní řešení regálového systému pro nejvtěšího prodejce podlahových krytin - KOBERCE BRENO.

Publikováno: 30. 7. 2018

Nové sídlo J. A. Clean

J. A. Clean, společnost zaměřující se na poskytování služeb v oblasti značení, čištění a hloubkového čištění podlah nedávno změnila své sídlo. Novým působištěm je novostavba s kancelářemi i skladovými prostory.

Publikováno: 25. 7. 2018

Plošina k paletovému regálu ve společnosti Adient Czech Republic, k. s.

 Ve společnosti Adient Czech Republic, k. s. jsme se podíleli na zefektivnění vychystávání jednotlivých dílů do výroby. Řešením byla instalace dvoupatrové plošiny, kterou jsme zvládli zrealizovat během 24 hodin.

Publikováno: 9. 7. 2018

Nový sklad na uložení palet pro SPUR Zlín

V letošním roce jsme pro zlínskou společnost SPUR a.s. realizovali projekt nového skladu na uložení palet. 

Publikováno: 27. 2. 2018

Flexibilní regálové řešení pro společnost FEI Czech Republic s. r. o.

Společnost FEI Czech Republic v souvislosti s výstavbou nového skladu v Brně potřebovala vyřešit otázku jeho layoutu a vybavení. 

Publikováno: 22. 7. 2015

Řešení na míru: paletové regály pro vysokou zátěž

Když firma Shape Corp. před 4 lety začala plánovat expanzi do Evropy, vybrala si Českou republiku. Pro Českou republiku se Shape US rozhodl hned ze dvou důvodů. Prvním důvodem byla její trategická poloha, a tím druhým strojírenský průmysl, který je zde na vysoké úrovni.

Publikováno: 27. 1. 2015